• Діамантовий ювілей царювання королеви Єлизавета II святкує Британія

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 4 червня 2012 року
У ці вихідні тисячі шанувальників з усього світу зібралися в Лондоні, щоб подивитися урочисте видовище ― святкування 60-ї річниці сходження на престол її Величності Королеви Єлизавети II.

Вже другий день Британія святкує Діамантовий ювілей царювання свого найстарішого за віком монарха в історії. Свята й урочистості продовжаться до 5 червня. Програма заходів досить цікава і насичена.

У перший день, 2 червня, глава Британської Співдружності націй відвідала скачки ― Епсонське дербі. Їх історія сходить до 1780 року. В даний час ці гонки є одними з найпрестижніших у світі.

У неділю, 3 червня, 12-а королева Великобританії і Північної Ірландії разом з усіма членами королівської сім'ї взяла участь у пишному заході, присвяченому її діамантовому ювілею, де по річці Темзі пропливли флотилії з 1000 човнів, суден і катерів різних форм і розмірів. Всі вони прибули сюди з усіх куточків країни і навіть із-за кордону. За урочистої нагоди всі будівлі вздовж ріки, а також судна були належним чином прикрашені.

Вся королівська сім'я взяла участь і в грандіозному ланчі, де британці в атмосфері веселощів і торжества розділили святкову трапезу з сусідами і друзями.

В цей день в Ліверпулі пройшло як мінімум 18 вуличних урочистостей.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...