• Спостерігачі ООН зазнали нападу в Сирії

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 8 червня 2012 року
Міжнародні спостерігачі ООН, які вчора намагалися дістатися до сіл Аль-Кубейр і Маарзаф в провінції Хама, де було вбито близько ста мирних жителів, зазнали збройного нападу.
Про це заявив генеральний секретар ООН Пан Гі Мун сьогодні в ході засідання Генеральної асамблеї.
Пан Гі Мун висловив занепокоєння, що ситуація в Арабській республіці досягла критичної точки. Обстріл спостерігачів стався в той час, коли вони намагалися з'ясувати подробиці вбивств мирних жителів в селі Аль-Кубейр, повідомляє Sky News.
Генсек попередив Радбез ООН про наростальну загрозу громадянської війни в Сирії та закликав вжити заходів щодо запобігання кровопролиття. Спецпосланець ООН Кофі Аннан також зазначив, що ситуація вимагає якнайшвидшого втручання і ще раз підкреслив, що план з мирного врегулювання в Сирійській Республіці не виконується.
У Дамаску ж заявляють, що уряд не причетний до подій в провінції Хама, і, що представники опозиційної Національної ради країни навмисно значно перебільшили масштаби трагедії. За оцінками сирійського уряду, жертвами різанини в селах 6 червня стали не 87, а 9 мирних громадян.
Раніше, 25 і 26 травня, збройного нападу зазнали мирні жителі міста Хули. В результаті загинуло щонайменше 108 осіб.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...