• Жителі Близького Сходу спостерігали в небі НЛО

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 8 червня 2012 року
Після заходу сонця на північ від кордону з Ліваном 7 червня о 20:45 за місцевим часом у небі з'явився непізнаний літаючий об'єкт (НЛО). Це загадкове явище тривало близько 10—40 секунд на висоті близько 80 км.
Його бачили не тільки мешканці Ізраїлю, а й астрономи, які спостерігали за об'єктом, повідомила радіостанція «Коль Ісраель» і Другий канал ізраїльського ТБ.
За словами очевидців, об'єкт рухався як комета, випромінюючи яскраве світло і залишаючи за собою білий слід. В одній з обсерваторій зазначили, що «реалія» була у формі сфери з конусоподібним світловим шлейфом, що тягнувся за нею. Потім непізнаний об'єкт став збільшуватися і здійснювати спіралеподібні обертальні рухи.
Люди з різних районів країни і палестинських територій стали дзвонити в поліцію. На дивне явище відреагували і військові. Вони заявили, що ніяких дій ВПС на півночі в цей час не відбувалося.
У той же час, сьогодні радіостанція «Решет Бет» озвучила припущення, що це могло бути результатом випробувань російської міжконтинентальної балістичної ракети РС-12М. Ракетні війська РФ увечері 7 червня здійснили випробувальний пуск «Тополя» з астраханського полігону в Капустін Ярі. Бойова головка ракети вразила намічену ціль на полігоні Сари-Шаган у Казахстані.
Як зазначає NEWSru.co.il, РС-12М «Тополя» ― триступенева балістична ракета. Можливо, падіння однієї з її ступенів і спостерігали країни Близького Сходу. «НЛО» спостерігали не лише мешканці Голанських висот і Галілеї, а й Йорданії, Туреччини, Вірменії, Ірану та Саудівської Аравії.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...