• Через негоду в Україні знеструмлено 426 населених пункти

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 11 червня 2012 року

В ніч з 10 на 11 червня в 9 областях України в результаті серйозної негоди без електрики залишилися 426 населених пункти.

Найбільше постраждала Чернігівська область, де без електроенергії опинилися 176 населених пунктів. У Сумській області системи захисту ліній електропередач спрацювали в 92 містах. У Київській та Івано-Франківській областях ― 43 і 41 міських та селищних пунктів, відповідно.

Незначне число населених пунктів були знеструмлені також у Волинській (36), Житомирській (15), Закарпатській (12), Чернівецькій (8) і Тернопільській (3) області.

МНС України напередодні оголошувала про штормову погоду з 10 по 12 червня: дуже сильні дощі і внаслідок цього підвищення рівнів води у Львівській та Івано-Франківській областях, затоплення заплав та сільськогосподарських угідь у гірських районах.

Так вчора ввечері в 5 населених пунктах Тлумацького та Коломийського районів Івано-Франківської області були частково підтоплені 113 приватних житлових будинків та 125 присадибних ділянок. А в 14 населених пунктах Миколаївського, Самбірського та Жидачівського районах Львівської області ввечері 9 червня градом були частково пошкоджені покрівлі житлових будинків, господарських будівель й інших об'єктів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...