• Янукович не виключає причетності Тимошенко до вбивства Щербаня

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 13 червня 2012 року

Президент Віктор Янукович допускає, що Юлія Тимошенко може бути причетна до вбивства донецького бізнесмена Євгена Щербаня в 1996 році. Про це він заявив в інтерв'ю агентству Bloomberg.  

«Все, що стосується колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко, то її історія триває не один десяток років. Ті злочини, які були скоєні учасниками різних кримінальних справ, здійснювалися за її участі. Це все було і не є секретом для світу, в тому числі й убивство Щербаня», ― підкреслив Президент України.

Янукович переконаний, що ніяких юридичних порушень у справі Тимошенко юристи Європейського суду з прав людини не знайдуть, незважаючи на те, що вони знайшли там процедурні порушення.

«На Україну йде політичний тиск. Я хочу, щоб люди подивилися на проблему Тимошенко з правової точки зору. Тому українська сторона найняла американську юридичну компанію "Skadden, Arps, Slate, Meagher & FlomLLP", щоб та дала правову оцінку справедливості тюремного ув'язнення Тимошенко», ― сказав він.

Нагадаємо, зараз Юлія Тимошенко проходить у справі вбивства Щербаня в якості свідка. На думку генпрокурора України Віктора Пшонки, вбивство депутата із Донецька було замовним, проте від поспішних висновків він застеріг.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...