ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Поляки атакували марш російських уболівальників

Велика Епоха

В ході маршу російських уболівальників, який стартував 12 червня о 17:30, їх колону постійно атакували поляки. Поліції Варшави довелося відкрити шумовий постріл в повітря і застосувати водомети для розгону агресивних польських фанатів.

Затриманий польський уболівальник після сутичок між російськими та польськими уболівальниками у Варшаві. Фото: WOJTEK RADWANSKI/AFP/GettyImages
Затриманий польський уболівальник після сутичок між російськими та польськими уболівальниками у Варшаві. Фото: WOJTEK RADWANSKI/AFP/GettyImages
Протягом всього маршу, який закінчився вже через годину, місцева поліція охороняла російських гостей щільним кільцем. Росіяни піддавалися нападкам і підбурюванню до бійки з боку невеликих груп фанатів збірної Польщі, які пересувалися з обох сторін від колони, повідомляє РИА-Новости.

Марш кілька разів призупинявся на своєму шляху. Біля мосту через Віслу та на мосту між поліцією та місцевими вболівальниками, а також між уболівальниками обох збірних виникали сутички. Силові структури змушені були застосувати запобіжні шумові заходи і водомети у відповідь на фаєри, камені та пляшки, що летіли в їхній бік.

Російським же учасникам маршу довелося змінити маршрут руху і слідувати до Національного стадіону в обхід.

В ході бійок постраждали кілька людей. Затримано 136 осіб, серед них 20 росіян.

За оцінками польських правоохоронних органів, у марші російських уболівальників взяли участь близько 2 тисяч гостей. Хода була схвалена владою Варшави.