ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Варшава посилює охорону правопорядку в день матчу зі збірною Росії

Велика Епоха
Сьогодні в день матчів російської та польської збірної в Варшаві, уболівальників чекає ретельна перевірка при вході на стадіон і фан-зону. Посилений огляд організовано польською владою з метою виявлення небезпечних предметів та піротехніки.

Фото: vesti.ru
Фото: vesti.ru
«Фани, у яких поліцейські виявлять заборонені речі, будуть затримані і вони не потраплять на матч. У деяких уболівальників будуть перевіряти і документи. Мета цих дій ― виявити тих, хто не повинен перебувати в польській столиці», ― повідомив сьогодні міністр внутрішніх справ Польщі Яцек Чихоцький, пишуть Вести.

Заходи безпеки в столиці Польщі посилені у зв'язку з інцидентами, які відбулися 9 червня у Вроцлаві до і після закінчення матчу Росія ― Чехія.

Перша бійка сталася в одному з ресторанів Вроцлава на Ринковій площі, де «розігрівалася» група російських фанатів. Там росіяни побилися з представниками служби безпеки, повідомляє Дни.ру.

Друга бійка була влаштована російськими вболівальниками зі стюардами та охоронцями стадіону після матчу: один з порушників кинув на футбольне поле палаючий фаєр.

В ході бійки постраждали чотири співробітники охорони, всі вони були відправлені до лікарні. Однак після сутички жоден із росіян не був затриманий. Всі учасники були зафіксовані камерами відеоспостереження. Зараз місцева поліція вивчає відео інциденту.

Зі свого боку президент Російського футбольного союзу Сергій Фурсенко попередив своїх уболівальників: не вносити в марш, який пройде сьогодні о 17:30 за місцевим часом у Варшаві, ніяких політичних мотивів.

Як повідомляє спеціальний спостерігач організації The Fare («Футбол проти расизму»), під час чемпіонату з трибуни російських фанів звучали «расистські кричалки».