ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

День Росії в Москві відзначають концертами і масовими демонстраціями

Велика Епоха
День Росії, 12 червня, в Москві відзначать грандіозним концертом «Росія молода» на Червоній площі, гігантським яблучним пирогом і багатотисячною демонстрацією.

Демонстрація активістів у Москві, які протестують проти правління Володимира Путіна, 12 червня 2012 Фото: ALEXANDER NEMENOV / AFP / GettyImages
Демонстрація активістів у Москві, які протестують проти правління Володимира Путіна, 12 червня 2012 Фото: ALEXANDER NEMENOV / AFP / GettyImages
Всього в столиці намічено понад 20 святкових заходів. Для десятків тисяч глядачів з 19:00 на Червоній площі заспівають зірки російської естради і популярні ансамблі. Закінчиться шоу феєрверком о 23:50 на Василівському узвозі.

Не обійшлося в цей день і без політичних акцій.

З 13:00 з Пушкінської площі стартував «Марш мільйонів», в якому за заявкою повинні взяти участь близько 50 тисяч чоловік. Маршрут ходи намічений по Петровському і Різдвяному бульварах, Тургенєвській площі і зупиниться на проспекті Сахарова, де пройде мітинг. Захід має закінчитися о 18:00 прийняттям програмного «Маніфесту вільної Росії», передає «ИТАР-ТАСС».

З цієї нагоди в Головному управлінні МВС Москви був створений оперативний штаб. В центрі міста обмежено рух транспорту, в місцях масових заходів встановлені арочні металодетектори. Забезпечують громадський порядок 12 тисяч правоохоронців.

У цей же день на відкритих майданчиках у ВВЦ, Лужниках і в парку ім. Горького з 22:45 до 00:30 за місцевим часом буде здійснюватися пряма трансляція футбольного матчу Євро-2012 з Варшави між збірними командами Росії та Польщі.