• Могильов влаштує конкурс на найвищу оренду торгових точок в Криму

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 14 червня 2012 року

Голова Ради міністрів АР Крим Анатолій Могильов розпорядився влаштувати для кримських точок торгівлі, тимчасово організованих в курортних населених пунктах Криму, конкурс на найвищу орендну плату.

Про це прем'єр заявив вчора на нараді, присвяченій питанням проведення курортного сезону в Євпаторії, повідомляє прес-центр Радміну АРК.

«Керівники курортних міст і районів повинні ефективно використовувати всі ресурси на своїх територіях: встановити об'єктивну орендну плату за користування землею та об'єктами торгівлі, щоб наповнити місцеві бюджети. Я підкреслюю, гроші повинні йти не в кишені окремих осіб, а в місцеві бюджети», ― підкреслив прем'єр.

За його словами, кошти, виручені від оренди, будуть направлятися на розвиток населених пунктів: благоустрій та створення соціальної інфраструктури. У зв'язку з цим Могильов доручив прокуратурі, податковій і МВС зайнятися перевірками, щоб виявити місця з заниженою орендною платою.

«Кожному з вас необхідно визначитися спільно з податковою, якою має бути орендна ставка платежу за квадратний метр конкретного об'єкта торгівлі та землі. Орендна плата повинна бути розумною і зрозумілою. Якщо є місця, які можна виділити під торгівлю, то треба оголосити на них відкритий конкурс і віддати пріоритет тому, хто запропонує найбільшу орендну плату. Ось тоді райони почнуть заробляти», ― зазначив головний міністр кримського півострова.

Згідно з даними міністерства економічного розвитку і торгівлі АРК, в даний час в Криму налічується більше 12 тис. тимчасових об'єктів торгівлі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...