• Адвокати Тимошенко подадуть до суду на Януковича

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 13 червня 2012 року

Захисники Юлії Тимошенко мають намір судитися з президентом України Віктором Януковичем з приводу його відвертої заяви про те, що він допускає причетність екс-прем'єра до вбивства донецького бізнесмена Євгена Щербаня, передає «Главком».

«З приводу цієї заяви ми будемо судитися з Януковичем. Це вже вийшло за рамки здорового глузду. Вони давно вже обіцяють передати цю справу ... Як мінімум, слова Януковича, висловлені ЗМІ ― це порушення презумпції невинності. Ми подамо скаргу до Європейського суду», ― заявив захисник екс-прем'єра Сергій Власенко.

На його думку, президент займається брудною пропагандою і особисто веде справу Тимошенко. Що стосується справи Щербаня, то, на думку адвоката, її взагалі не існує.

Голова Харківської правозахисної групи Євген Захаров також вважає, що заява Віктора Януковича є порушенням презумпції невинності, але залучити президента до відповідальності в українських судах він вважає нереальним.

Нагадаємо, Руслан Щербань ― син убитого в 1996 році народного депутата України Євгена Щербаня, передав до Генпрокуратури документи про можливу причетність Павла Лазаренка та Юлії Тимошенко до вбивства його батька.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...