• Швейцарський банк UBS: Ціни на нафту знизяться до $50 за барель

  • Четвер, 14 червня 2012 року

Експерти найбільшого банку Швейцарії UBS склали прогноз коливань вартості нафти. На їхню думку, ціна на «чорне золото» марки Brent опуститься до $50 за барель.

«Я думаю, що ціни на нафту продовжать знижуватися, бо навіть на нинішньому етапі вони становлять загрозу для слабкої світової економіки. Якщо в Європі, в тому числі в США і Китаї, буде й далі спостерігатися слабка макроекономічна статистика, то вартість нафти може подешевшати ще на кілька доларів, і це буде радісна новина для всіх, в тому числі й постачальників. Вважаю, нафтові експортери Перської затоки розуміють ризики, пов'язані з високими цінами на нафту», ― прокоментував головний економіст МЕА Фатіх Бірол в інтерв'ю Bloomberg TV.

Експерти UBS припускають, що події у світовій економіці можуть розвиватися за сценарієм кризи 2008 року. Початок же нової кризи може покласти ймовірний крах єврозони вже цього літа, повідомляє NEWSRU з посиланням на The Daily Telegraph.

Біржові ціни на нафту цього року падали шість тижнів поспіль. Так, тільки за травень нафта впала в ціні майже на 20%. Вартість ф'ючерсів нафти марки Brent впала нижче $100 за барель, а WTI ― нижче $85 за барель. Останній раз такий тривалий спад спостерігався в 1988 році.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...