• ГПУ підготувала звинувачення проти Тимошенко у справі про вбивство

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 18 червня 2012 року

Генпрокуратура України (ГПУ) зібрала нові свідчення проти Юлії Тимошенко і готова їх вже зараз пред'явити.

Про це заявив перший заступник генерального прокурора України Ренат Кузьмін в інтерв'ю виданню «Коммерсант». Він сказав, що Тимошенко зараз проходить в якості свідка у справі, пов'язаній з вбивством народного депутата з Донецька Євгена Щербаня.

«Це одна із справ, де вона виступає як один із спільників. У нас є достатньо доказів, що підтверджують її причетність до цього вбивства і зацікавленість в усуненні Щербаня. Є прямі свідчення свідків, де вони називають її організатором і фінансистом вбивств. Ми маємо намір пред'явити їй обвинувачення. Перешкодою є лише її тривала хвороба», ― сказав Кузьмін.

У разі тривалої хвороби екс-прем'єра, зазначив прокурор, ГПУ призначить їй судово-медичну експертизу з метою встановлення можливості Тимошенко брати участь у слідчих діях у цій справі.

Ренат Кузьмін дав зрозуміти також і те, що наразі ГПУ проводить слідчі дії відносно причетності лідера опозиції і Павла Лазаренко до інших особливо тяжких злочинів ― замаху на вбивство та вбивства.

Раніше Генпрокурор України Віктор Пшонка заявляв, що Юлію Тимошенко можуть судити ще по чотирьох кримінальних справах: про можливу її причетність до замовних вбивств, про борг колишньої її офшорної компанії «Єдині енергетичні системи України» (ЄЕСУ), про продаж квот по Кіотському протоколу і про закупівлю машин швидкої допомоги.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...