• Я не боюся постати перед судом - Янукович

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 червня 2012 року
Віктор Янукович заявив, що якщо проти нього будуть докази щодо звинувачень Юлії Тимошенко, то він готовий постати перед судом.
Віктор Янукович.Про це український Президент сказав, відповідаючи на питання The Time Magazine, повідомляє Українська Правда.
«Якщо в опозиції є аргументи, якщо є докази, то я не буду ухилятися від закону, ― заявив він, ― Я не боюся за себе і через багато чого вже пройшов у своєму житті. Я не боюся цих судових процесів».
Раніше повідомлялося, що Віктор Янукович хоче і може помилувати українського екс-прем'єра, але тільки в рамках існуючого закону, після прийняття всіх судових рішень. «Коли буде завершено весь судовий процес, коли українські суди винесуть своє рішення, в тому числі й Європейський суд з прав людини, тоді я буду мати повноваження надати засудженій помилування», ― зазначив він.
Згідно з документом про помилування, така процедура застосовується за особистим клопотанням засуджених, проте Тимошенко раніше заявляла, що не збирається просити про помилування.
Як відомо, сам Віктор Янукович раніше мав дві судимості. Перша була в 1967 році (в 17 років) ― за участь у пограбуванні. Трирічне покарання він відбував у колонії Кременчука, проте через 7 місяців ув'язнення був достроково звільнений за клопотанням. Другий раз майбутній Президент потрапив у в'язницю в 1970 році за нанесення тілесних ушкоджень. На цей раз він був засуджений на два роки. При цьому досудове слідство з розглядом справи тягнулося 9 місяців.
У 1978 році Президія Донецького обласного суду анулювала ці судимості через «відсутність складу злочину». Однак факт фальсифікації зняття судимості було піднято ГПУ в 2005 році і процес тягнувся два місяці. В результаті Генпрокуратура так нічого і не добилася і в постанові Президії Донецького обласного суду значиться, що Віктор Янукович «відбував покарання незаконно».
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...