• Німецькі фани: Україна перевершила наші очікування

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 15 червня 2012 року

Німецькі вболівальники, побувавши в Києві та Львові, були приємно здивовані, побачивши в Україні не те, про що сурмили німецькі ЗМІ ФРН до початку Євро-2012.

Таку думку висловила група німецьких туристів у фан-зоні Євро-2012 у Києві, передає ІА «Україна-2012».

«Я думаю, що європейці повинні побувати в Україні, щоб побачити її. Це молода і відкрита країна, люди тут привітні, тут мирно і дуже добре», ― поділився враженням працівник фешн-індустрії з Дюссельдорфа.

Таку ж думку висловив і німецький продавець. «Україна перевершила всі мої очікування. Це красива країна з численними історичними будівлями, тут цікаво й чудово. Те, що ми побачили у Львові і Києві, кардинально перевернуло наше думку про Україну. Коли ми повернемося додому, то обов'язково розповімо про це своїм друзям», ― сказав він.

Депутат із Бундестагу, член Комітету закордонних справ Патрік Курт також закликав своїх співвітчизників відвідати чемпіонати в Україні та Польщі. «Німці повинні відвідати матчі національної збірної у примайльних країнах. Кожна з них в рамках Євро повинна ставити в центр кута спорт і досягнення у футболі. Німцям треба оцінити великі зусилля народів України та Польщі в підготовці до чемпіонату, і не направляти критику на них через окремі політичні процеси», ― закликав він.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...