• Віталій Кличко: Сподіваюся, що Євро-2012 змінить Україну

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 14 червня 2012 року
За місяць проведення Євро-2012, Україна може продемонструвати іноземним гостям з Європи, що українці такі ж європейці, як німці, французи, поляки або чехи, зазначив чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі за версією WBC Віталій Кличко в коментарі Інституту Горшеніна.

«За всі роки незалежності України, Євро-2012 став наймасштабнішим спортивним змаганням. УЄФА Польщі та України змогли успішно підготуватися до міжнародного Чемпіонату з футболу», ― додав він.

Висловлюючи надію на позитивні зміни в країні завдяки Євро, депутат Віталій Кличко привів у приклад Німеччину. «Шість років тому чемпіонат світу з футболу приймала Німеччина і продемонструвала наочний приклад того, як подібний спортивний захід можна використовувати на благо країни. Я дуже хочу, щоб чемпіонат Європи з футболу змінив Україну», ― цитує слова спортсмена і політика сайт UKRAINE2012

Двома днями раніше посол Німеччини в Україні Ганс Юрген Гаймзет зазначив, що негативні відгуки про Україну іноземних представників ЗМІ поступово зникають. «Міжнародний футбольний Чемпіонат показав абсолютно толерантне і дружнє ставлення української нації до іноземних громадян», ― поділився він.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...