• Ніколя Саркозі викликали на допит

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 18 червня 2012 року
Проти екс-президента Франції Ніколя Саркозі порушили відразу декілька кримінальних справ і викликали на допит, після чого у нього в будинку проведуть обшук, повідомляють французькі ЗМІ.

Слідчих цікавить участь колишнього глави держави в незаконних поставках зброї до Пакистану, подробиці отримання мільйонів доларів від убитого лівійського полковника Муаммара Каддафі та €800 тис. «хабарів» від спадкоємиці косметичної компанії L'Oreal Ліліан Бетанкур в обмін на звільнення від податків.

Колишнього керівника Франції також підозрюють у причетності до смерті 11 французьких робітників. Проте всі ці звинувачення він відкидає.

Нагадаємо, Ніколя Саркозі залишив посаду президента Франції після чергових двоступеневих виборів, які закінчилися 6 травня. Перемогу на них здобув 57-річний соціаліст Франсуа Олланд. Він випередив двадцять третього президента лише на 3% голосів. Після того, як 15 червня 2012 року Саркозі був позбавлений своєї судової недоторканності, проти нього правоохоронці відразу ж висунули ряд кримінальних справ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...