• Вчені вирахували найбільш «ожирілу» націю

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 18 червня 2012 року
Британські вчені попереджають про поширення всесвітнього ожиріння, яке загрожує екології та продовольчій безпеці. Країною, яка найбільш страждає від надмірної ваги, є США, де вага звичайного американця на третину перевищує показники середньої дорослої людини планети.

Про це повідомив один з авторів доповіді групи дослідників Лондонської школи гігієни і тропічної медицини, професор Ієн Робертс агентству Бі-бі-сі

«Коли ми заявляємо про екологічні проблеми, то згадуємо і про зростання населення Землі. Однак проблема екології не в кількості ротів, а в надлишковій масі тіл людей. І проблема ожиріння стосується всього людства на землі. Ми всі додаємо у вазі», — зазначив він.

За його словами, зараз загальна вага населення Землі становить 287 млн тонн, при тому що середня доросла людина важить 62 кг. Але в США ця вага становить 80,7 кг, а в Азії — всього 57,7 кг. До того ж, 15 млн тонн припадають на людей з «зайвими кілограмами» і 3,5 млн тонн — на «ожирілих», пише журнал BMC Public Health.

Ієн Робертс привів таке порівняння «Якби жителі всіх країн відрізнялися такою ж надмірною вагою, як у Північній Америці, то це дорівнювало б тому, що населення Землі збільшилося б на мільярд осіб з урахуванням їх середньої маси тіла».

Після США естафету ожирілих націй продовжили такі країни, як Кувейт, Хорватія, Катар і Єгипет. У нижній же частині цього списку — Японія, В'єтнам, Ефіопія та Еритрея.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...