• Львів: 410 тисяч уболівальників відвідали стадіон і фан-зону

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Вівторок, 19 червня 2012 року

За 10 днів Євро-2012 в Україні, матчі та фан-зону у Львові відвідали близько 410 тисяч уболівальників. З цього числа три матчі на стадіоні подивилися 100 тисяч глядачів, і у фан-зоні відпочили близько 310 тисяч.

Найбільший наплив туристів був відзначений, коли грала збірна України. Тоді в фан-зоні перебувало більше 35 тисяч уболівальників. Такий звіт оголосив вчора мер Львова Андрій Садовий, повідомляє прес-центр мерії.

«Переглянути вчорашній матч до Львова приїхали 45 тисяч фанатів, з них 18 тисяч німців, 8 тисяч ― данців. Було дуже багато поляків і, звичайно, українців. Взагалі за три матчі Євро у Львові побувало близько 410 тисяч уболівальників», ― зазначив Андрій Садовий.

Найбільша ж завантаженість львівської фан-зони була під час другого матчу, 15 червня, коли грала збірна України. Протягом того дня було зафіксовано 48 тисяч чоловік, і 35 тисяч ― під час трансляції футбольної гри.

В цілому за два тижні у Львові побувало 32 тисячі німців, 15 тисяч датчан і 10 тисяч португальців. За словами мера, Львів і після Євро-2012 буде продовжувати розвивати свій туризм і займатися просуванням міста.

Сьогодні перед матчем Україна ― Англія в офіційній фан-зоні Євро-2012 відбудеться концерт «українського духу», де виступлять естрадні групи «Тартак» і «KOZAK SYSTEM» (екс-Гайдамаки) на підтримку збірної України.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...