• Мухаммед Мурсі переміг на президентських виборах у Єгипті

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 25 червня 2012 року
Президентські вибори в Єгипті виграв кандидат від організації «Брати-мусульмани» Мухаммед Мурсі, набравши 51,7% голосів.
Ілюстрація: Надія Несвіт/EpochTimes.com.uaЙого суперник екс-прем'єр Ахмед Шафік зібрав 48,3% голосів виборців, повідомляє державний телеканал.
Відразу після обрання Мурсі вийшов зі своєї організації, а також із Партії свободи і справедливості і вже виступив із першою промовою перед народом.
«Я б не стояв зараз тут перед вами, якби не пролита кров під час революції. Вона відкрила нам дорогу до перемоги. Ми будемо налагоджувати дружні відносини з усіма державами, і будувати їх на взаємовигідній основі і обоюдних інтересах», ― заявив новообраний ісламістський лідер держави.
У той же час, західний експерт Інституту стратегічних оцінок і аналізу Сергій Демиденко сумнівається в будь-яких кардинальних змінах у Єгипті.
«Куди поведе країну Мухаммед Мурсі, сказати складно, оскільки окрім словоблуддя програма Партії свободи і справедливості не включає практично нічого. Сказати, що представник конгломерату зможе виробити чіткий курс, теж складно, оскільки у цієї партії немає єдності з жодного питання. Зараз у Єгипту немає чітких економічної та політичної програми», ― цитує слова фахівця «РИА Новости»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...