• Тігіпко: Колеги в погонах занадто доять бізнес

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 21 червня 2012 року

Сергій Тігіпко сьогодні на нараді в Сімферополі заявив, що контролюючі органи і силові відомства роблять надмірний тиск на бізнес та діяльність підприємств у країні своїми перевірками.

Сергій Тігіпко (зліва) и Анатолий МогільовЯк зазначив віце-прем'єр-міністр України ― міністр соціальної політики, перевіряльні організації сьогодні «розперезалися» і приділяють багато часу перевіркам.

«Куди не прийдеш, одна розмова: «Сергію Леонідовичу, відразу по сім перевіряючих, кімнат не вистачає!». У рік має бути одна перевірка, а сьогодні наші дорогі колеги в погонах по черзі кожен день дозволяють доїти живі підприємства», ― цитує Цензор.НЕТ слова віце-прем'єра.

Тігіпко зазначив, що зараз, коли в країні підприємства і бізнес перебувають у важкій ситуації, контролери «передавили» бізнес. «Якщо ці організації приходять перевіряти не один раз на рік, а п'ять ― це означає, що треба в п'ять разів скорочувати ці контролюючі органи», ― додав він.

Остання подібна розмова прозвучала на засіданні Ради регіонів, де були строго попереджені з цього приводу всі начальники в погонах і генеральний прокурор, повідомляє прес-центр Ради міністрів Криму.

У найближчі місяці Тігіпко проведе в Криму закриті опитування підприємців, щоб дізнатися їхні настрої і визначити, хто зараз чинить на бізнес найбільший тиск.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...