• У екс-президента Єгипту Хосні Мубарака зупинилося серце

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 20 червня 2012 року

Лікарі військового госпіталю в Мааді зафіксували клінічну смерть екс-президента Єгипту Хосні Мубарака. Після того як хворого диктатора перевезли в госпіталь із в'язниці, у нього зупинилося серце.Лікарі кілька разів намагалися реанімувати засудженого колишнього лідера країни, але безуспішно. Зараз Мубарак перебуває в реанімаційному відділенні без свідомості. Йому підключили штучну вентиляцію легенів. Як зазначають медики, організм екс-президента позитивно реагує на інтенсивну терапію, передає РИА Новости.

Вчора ввечері у Мубарака підскочив тиск, і він втратив свідомість. Медики МВС зафіксували зупинку серця та інсульт.

Влада дозволила перевезти його за межі в'язниці для реанімації. Медики протягом двох годин намагалися нормалізувати кровообіг головного мозку екс-президента, після чого зважилися на транспортування у військовий госпіталь. Машину швидкої допомоги супроводжували кілька машин охорони. Синам Мубарака не дозволили поїхати за з батьком.

Зараз навколо військового госпіталю в Мааді патрулює посилена військова охорона, а всередині чергують співробітники держбезпеки.

Нагадаємо, 84-річний єгипетський колишній військовий, 4-й президент країни Хосні Мубарак, подав у відставку 11 лютого 2011 року в результаті народних заворушень. У квітні 2012 року він був узятий під варту і відданий суду за придушення протестів, в ході яких загинули сотні мирних демонстрантів. Він був засуджений до довічного ув'язнення. Зарубіжні активи Мубарака оцінюються в $70 млрд, що в два рази перевищує зовнішній борг Єгипту. Хто ними розпоряджається, зараз не відомо.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...