• У Примор'ї розгорається скандал навколо новозбудованої стратегічної траси

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 18 червня 2012 року
У Владивостоці розгорається серйозний скандал навколо державної траси Седанка — Патрокл, що обвалилася. Її будували до вересневого саміту АТЕС.

Одна з ділянок новітньої автостради (близько 750 кв.м.), яка пов'язує аеропорт Владивостока з островом Руський, стала розсипатися 12 червня 2012 року, як тільки тут пройшла перша сильна злива. В результаті кілька тонн ґрунту і каменів змило дощем у море після того, як 30-метрова Габіонна стіна, на якій прокладена ця траса, звалилася прямо на гаражі, розташовані прямо під нею, повідомляє далекосхідне агентство PrimfMedia з посиланням на депутата Олександра Юртаєва.

Віце-губернатор Приморського краю Володимир Балан пообіцяв господарям гаражів компенсувати всі їхні втрати і запропонував їм під будівництво нові земельні ділянки по сусідству і бокси.

Зі свого боку прем'єр Росії Дмитро Медведєв зажадав покарати винних і в найкоротші терміни відновити трасу, на яку і так уже було витрачено 29 млрд рублів.

Як зазначає Газета.ру, дороги в Росії вважаються найменш якісними у світі і в той же час найбільш дорогими за собівартістю.
Підписатися:

Коментарі