• Тимошенко викликали в суд по справі ЄЕСУ

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 19 червня 2012 року

Суддя Київського районного суду Харкова викликав Юлію Тимошенко на участь в судовому процесі по справі ЄЕСУ, який намічений на 10 ранку 25 червня, повідомляє Державна пенітенціарна служба.

У зв'язку з цим медична комісія закликала суд створити в приміщенні відомства для підсудної хворої «особливо комфортні умови» під час проведення судового слухання.

У той же час представники фракції БЮТ-Батьківщина вимагають від генпрокурора Віктора Пшонки допитати Віктора Януковича в якості свідка у кримінальних справах лідера опозиції, повідомляє прес-центр партії.

«Відповідно до заяви Президента і деяких заступників генпрокурора, Юлія Тимошенко вже виступає не тільки як свідок у справі про вбивство Щербаня, а й безпосереднім учасником цього вбивства. Ми б хотіли, щоб Януковича також викликали до суду як свідка. Раз він так багато знає, напевно, стояв десь поруч або щось чув. Буде правильно відповісти за свої слова», ― заявив народний депутат БЮТ, екс-заступник голови СБУ Андрій Кожем'якін.

Раніше, 17 травня, медкомісія МОЗ України не рекомендувала транспортувати Юлію Тимошенко для участі в судовому слуханні у зв'язку зі станом її здоров'я. При цьому медики зазначили, що у фізичному стані екс-прем'єра «спостерігається позитивна динаміка».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...