• «Громадянська позиція» увійшла в об'єднану опозицію

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 20 червня 2012 року

Партія Анатолія Гриценка «Громадянська позиція» приєдналася до Об'єднаної опозиції України.

Відповідну угоду про принципи входження підписали 15 червня 2012 року голови трьох партій (серед них: лідер «Фронту змін» Арсеній Яценюк і заступник голови «Батьківщина» Олександр Турчинов), повідомляє РБК-Україна. Лідери політичних організацій публічно заявили, що не погодяться ні на які фінансові або кадрові пропозиції, якщо такі надійдуть від нинішньої влади і будуть діяти «спільно і консолідовано за загальною програмою дій».

Згідно зі статутом документа, всі кандидати об'єднаної опозиції заповнять до з'їзду декларацію про доходи, автобіографію та громадянство (одна з умов: відсутність подвійного громадянства).

За приєднання до союзу опозиції Гриценко пообіцяли два прохідних місця у списках до Верховної Ради нового скликання. У свою чергу, лідер «Громадянської позиції» розраховує мінімум на 10 мандатів, якщо в парламент від опозиції потрапить 250 депутатів. Таким чином рейтинг об'єднаної опозиції зросте на 3% завдяки партії Гриценко.

Раніше, 31 березня 2012 року, в «Громадянську позицію» влилася політична організація Ігоря Насаліка «Українська партія». У той же час Гриценко вивів свою партію з Комітету опори диктатурі.

Об'єднана опозиція затвердить кандидатів в депутати ВР на своєму з'їзді 30 липня.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...