• Шведи перетворили Труханів острів на смітник

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Четвер, 21 червня 2012 року

Єврокемпінг на Трухановому острові шведські фанати завалили побутовим сміттям, порожніми пляшками, розірваними прапорами, поламаними стільцями та іншими речами.

Залишаючи острів, іноземні гості залишили тут і матраци з наметами. «Ми купили все це в Києві і залишимо тут, так дешевше», ― прокоментував швед кореспонденту ТСН.

Інший вболівальник відзначив, що це ще нормально: в їх країні після музичних фестивалів все набагато гірше. Проте все ж таки деякі свідомі фанати, їдучи з парку, вирішили винести за собою сміття.

Сьогодні в наметовому містечку адміністрація Києва нарахувала ще 3,5 тисячі шведських уболівальників. Всі вони розміщені в 100 трейлерах. І сьогодні ж загиджена територія повинна бути прибрана до приїзду нових гостей з Англії, Франції та Німеччини.

«Зараз ми отримали заявки від інших країн. Іноземні туристи хочуть поселитися в кемпінгу до кінця Євро. Проте відразу після чемпіонату на острові буде проведена серйозна відновлювальна робота і створена зона відпочинку для киян і туристів», ― цитує прес-центр КМДА слова свого чиновника Олександра Мазурчака.

Відзначимо, шведські футбольні вболівальники пообіцяли зареєструвати свій п'ятитисячний кемпінг на Трухановому острові в Книзі Рекордів Гіннеса.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...