• Донецькі податківці затримали журналіста за відеозйомку авто губернатора

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Четвер, 21 червня 2012 року

Журналіст інтернет-сайту «Кордон.інфо» Максим Касьянов був грубо затриманий у Донецьку оперативними співробітниками ДПА під час спроби репортера зняти на відео автомобіль глави адміністрації області.

Спецслужби в штатському запідозрили журналіста в спробі замаху на губернатора Андрія Шишацького, в той час як Касьянов, за його ж словами, лише хотів відобразити процес паркування автомобіля головного донецького чиновника біля супермакету «БУМ», а також чи збирався Шишацький оплачувати її.

Касьянова доставили до відділу міліції Ворошиловського району Донецька, де він написав заяву про порушення прав його професійної діяльності і зажадав вжити заходів до невідомих, які затримували його, повідомляє прес-центр ГУМВС України в Донецькій області.

У свою чергу прес-служба Донецької облдержадміністрації офіційно заявила, що Шишацький і співробітники його відомства не були учасниками вчорашнього інциденту. У той же час, губернатор доручив органам МВС розібратися в події і виявити осіб, які затримали молоду людину.

Вчора голова Донецької ОДА спільно з начальником податкової міліції Андрієм Головачем перевіряли алкогольну продукцію в торговельній мережі на наявність контрафактної продукції.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...