• У Харкові біля суду мітингують прихильники і противники Тимошенко

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 25 червня 2012 року

У Харкові перед будівлею Апеляційного суду, де проходить слухання по черговій справі Тимошенко, більше тисячі людей зібралися на мітинги на підтримку і проти екс-прем'єра України.

Обидві сторони протестувальників розділені ланцюгом із співробітників міліції, які оточили й будівлю суду, повідомляє Корреспондент. До мітингу опозиції приєдналися соратники підсудної, серед них депутати від БЮТ Андрій Павловський та Володимир Яворівський.

Судові пристави в гучномовець зачитали для присутніх постанову адмінсуду про заборону проведення на площі Руднєва масових заходів. Проте мітингувальники розходитися не збираються. Міліція зі свого боку не заважає демонстрантам.

Сьогодні на засідання суду у справі офшорної компанії Єдині енергетичні системи України (ЄЕСУ), що раніше належала Тимошенко, прибули євро-парламентарі Пет Кокс і Олександр Кваснєвський. Сама ж екс-прем'єр на суді відсутня за станом здоров'я. За даними слідства, ЄЕСУ завдала шкоди державі на суму 30 млн грн. До того ж Тимошенко не сплатила понад 681 тис. грн податків. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...