• Польська радіостанція вибачилася перед жінками України

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 червня 2012 року
Сьогодні в ефірі ведучі польської радіостанції «Eska Rock» Міхал Фігурський і Куба Воєвудський офіційно вибачилися перед жінками України за непристойні висловлювання на їхню адресу, які минулого тижня прозвучали від цих журналістів в одній із ранкових програм «Poranny WF».

Відповідне вибачення вони висловили від імені радіостанції та працівників програми «Poranny WF» під звуки українського гімну польською, російською, англійською, датською та французькою мовою.

«Ми хочемо висловити глибоке співчуття з приводу наших недавніх висловлювань щодо українських жінок. Просимо у вас вибачення і висловлюємо вам свою повагу. Вважаємо, що українки виключно красиві, що викликає у нас захоплення. Це стосується і всіх ваших представників прекрасної половини, братської, нам полякам, нації... Я і Куба Воєвудський не хотіли своїми висловлюваннями образити українок. Мався на увазі збірний образ тих людей, які були дуже засмучені через погані результати гри збірної Польщі з футболу та які заздрили успіхам збірної України на Євро-2012 ...», ― цитує «Обозреватель» короткий виступ Міхала Фігурского.

Це 2-х хвилинне вибачення було зачитано у відповідь на заяву МЗС України, яке зажадало від польських журналістів офіційних вибачень за їхні образливі висловлювання на адресу українських жінок. Ряд неурядових організацій навіть подали заяви до прокуратури на Кубу Воєвудського і Міхала Фігурского з вимогою притягнути польських представників ЗМІ до кримінальної відповідальності за «ксенофобські висловлювання».

Керівник радіостанції «Eska Rock» Богуслав Потонець сказав на захист журналістів, що в своїй програмі вони висміювали не українок, які часто підробляють домогосподарками в Польщі, а «стереотипи поляків» по відношенню до жінок.
Підписатися:

Коментарі