• Між керівниками Донецької залізниці сталася різанина

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 25 червня 2012 року

Начальник пасажироперевезень Донецької залізниці та його заступник опинилися в реанімації в результаті ножових поранень, отриманих ними у вагонному депо станції Донецьк під час конфлікту з третім керівником.Третій, також із керівного складу ― начальник залізничного депо Олександр Кутько, — затриманий за нанесення ножових поранень 52-річним колегам Володимиру Міхієнко і Олегу Аксьонову, повідомляє СЗГ Управління МВС України на залізниці.

Інцидент стався близько години ночі 23 червня і був спровокований несправностями нових поїздів Hyundai, повідомляє портал «PRO-TEST» з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах. Проте в міліції офіційно цей мотив заперечують, заявляючи, що сварка виникла на побутовому підґрунті.

Зараз поранені перебувають у відділенні реанімації Дорожньої клінічної лікарні станції Донецьк, а 60-річний Олександр Кутько заарештований. Слідчі органи МВС проводять розслідування. За фактом злочину проти обвинуваченого порушено кримінальну справу за ч.2 ст.115 «за умисне вбивство» і ч.1 ст.15 «за замах на життя».

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...