• Прем'єр Англії здивований ідеєю податкової політики президента Франції

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Середа, 20 червня 2012 року

Сьогодні під час саміту «Великої двадцятки» прем'єр-міністр Великобританії Девід Кемерон розкритикував ідею нового президента Франції Франсуа Олланда про податкову політику, повідомляє RFI.

Зокрема те, що французький лідер планує встановити для мільйонерів 75%-й податок на прибутки, чий дохід перевищує €1 млн на рік. Ініціатором такого проекту виступив міністр праці Мішель Сапен.

«Вводити такі антиконкурентні податки вважаю помилкою. Якщо Франція введе такий податок, то ми постелимо червону доріжку, щоб зустріти якомога більше французьких підприємств, які платили б такі податки у Великобританії. Це покриє витрати нашої медицини і шкіл», ― сказав Кемерон, який раніше знизив податки на високі доходи у своїй країні.

У відповідь на це Мішель Сапен пожартував: «Я не знаю, як ви збираєтеся розстелити через канал Ла-Манш червону килимову доріжку, адже вона може намокнути».

Нагадаємо, підняти верхню межу оподаткування для багатих французів з капіталом річного прибутку понад €1 млн було одним з передвиборних обіцянок соціаліста Франсуа Олланда. 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...