• Полонені українці подали апеляцію на вирок Військового суду Тріполі

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    П'ятниця, 22 червня 2012 року
Адвокати 19-ти громадян України, засуджених лівійським судом до 10 років ув'язнення за пособництво режиму Муаммара Каддафі, подали апеляцію на рішення суду Тріполі.

Зараз захист очікує розгляд скарги судом, повідомляють «Подробиці», з посиланням на представників Міністерства закордонних справ України.

Як повідомляється в МЗС, змін умов ув’язнення українців поки не відбулося: вони перебувають у тому ж місці, де були затримані раніше ― на тимчасовій базі в Тріполі.

Українську групу громадян, а також одного росіянина і трьох білорусів Військовий суд Тріполі засудив 4 червня 2012 року. Серед них одесит Олександр Шадра отримав довічне ув'язнення. Всі інші ― по 10 років в'язниці.

Представники українського МЗС заявили, що не залишать своїх громадян у біді. Раніше Костянтин Грищенко все ж нарікав: «Це буде суворим уроком для тих, хто купується на обіцянки сумнівних посередників, нібито робота за кордоном їх швидко озолотить і ощасливить», цитує «Дзеркало Тижня».

Нагадаємо, повстанський батальйон «Какаа» затримав двадцять чотири особи з України, Росії та Білорусі 27 серпня 2011 року. З них 19 — українців. На початку вересня всіх звільнили, проте через три дні знову затримали для розслідування їхньої причетності до ремонту військової техніки убитого лівійського лідера Муаммара Каддафі.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...