• Рада прийняла в цілому мовний закон

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 3 липня 2012 року

Верховна Рада сьогодні на початку вечірнього пленарного засідання прийняла в цілому скандальний законопроект №9073 «Про основи державної мовної політики».Законопроект про мову запропонував поставити на голосування голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов. За ухвалення цього документа проголосували 248 народних депутатів, повідомляє «Український тиждень».

Під час голосування біля трибуни спікера виникла невелика бійка, коли нардепи від опозиції намагалися зірвати голосування. Вони вирвали мікрофон у першого віце-спікера Адама Мартинюка, однак тому все ж таки вдалося поставити мовне питання на голосування.

Після голосування засідання Ради було відразу закрито.

Відзначимо, вчора спікер парламенту Володимир Литвин запевняв на брифінгу після Погоджувальної ради, що проект закону про мови не буде розглядатися на цьому пленарному тижні.

«З самого початку роботи над цим законопроектом депутати зробили помилку. Думаю, під час розгляду цього питання треба було відразу організувати робочу групу і запросити фахівців-депутатів, які б могли серйозно опрацювати цей документ, оскільки тема мови дуже важлива», ― цитує думку голови Верховної Ради прес-центр ВР.

Нагадаємо, парламентарі прийняли законопроект №9073 у першому читанні 5 червня 2012 року, після чого ВР протягом двох тижнів приймала зауваження та поправки до цього документу, як повідомляла про це раніше Велика Епоха.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...