• У Гостинному дворі зносять будинок театру

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 2 липня 2012 року

На території Гостинного двору в Києві невідомі сьогодні почали валити будинок театру, повідомила архітектор цього комплексу Валентина Шевченко активістам «Гостинної республіки».

Як пишуть «Коментарі»,  ніхто з будівельників, які громлять театральне приміщення Гостинного двору, не представилися і не показали жодних документів, що підтверджують дозвіл на демонтаж. До об'єкту вже прибула міліція, однак забудовники закрилися зсередини і нікого не пускають на територію демонтажу, додала Шевченко.

Раніше, 26 квітня, Київрада дала «добро» компанії «Основа-Солсіф» на реконструкцію будівлі за адресою Контрактова площа, 4, на місці якої планується звести торгово-офісний центр.

Як зазначав активіст Громадянської ініціативи «Збережи старий Київ» Ігор Луценко, бурові роботи, які розпочалися на території Гостинного двору ще 27 квітня 2012 року, робилися на підставі рішення Київради і постанови Кабміну про виключення Гостинного двору зі списку пам'яток архітектури Української РСР (постанова №1380 від 15.08.2011 р.). Однак, як вважає Луценко, цей дозвіл є незаконним, бо стосується пам'ятника національного значення, дозвіл за яким повинна давати Верховна Рада.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...