• Медведєв прилетів з візитом в Україну

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 27 червня 2012 року

Прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв сьогодні прибув до Києва з робочим візитом, щоб обговорити питання забезпечення законних прав російських інвесторів в Україні.

У свою чергу Микола Азаров висловив зацікавленість у захисті українських інвесторів, що працюють в Росії. Таким чином, під час засідання Комітету з питань українсько-російського економічного співробітництва сторони домовилися про створення двосторонньої комісії із залагодження інвестиційних суперечок, повідомляє прес-центр КМУ.

Дана комісія дозволить як Росії, так і Україні, в стислі терміни вирішувати питання, які постають.

Глави урядів також обговорили перспективи співпраці з розвитку транспортних інфраструктур. Зокрема, комбіновані (мультимодальні) перевезення пасажирів і вантажів у галузі залізничного, автомобільного, морського та авіаційного транспорту.

«В обслуговуванні пасажирів ми хочемо досягти європейського рівня, і по швидкості вантажних перевезень вийти на середньоєвропейський рівень», ― зазначив український віце-прем'єр Борис Колесников про домовленість між Україною і Росією в сфері залізничного сполучення при перетині обох державних кордонів.

Восени цього року міністри проведуть російсько-українське засідання Змішаної комісії по забезпеченню безпеки морського судноплавства в Азовському морі і Керченському протоці.

Нагадаємо, з 1 листопада 2011 року в Україні була введена спрощена процедура прикордонного та митного контролю для пасажирів швидкісного поїзда № 19/20 Харків ― Москва ― Харків на прикордонних станціях: Козача Лопань ― Харків та Харків ― Пасажирський.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...