• Польська радіопрограма, в якій образили українок, закрита

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Вівторок, 26 червня 2012 року

Ранкова радіопрограма «Poranny WF» варшавського радіо «Eska Rock» була закрита з вини ведучих, які образили в її ефірі українських жінок два тижні тому.

Рішення про закриття програми, що існувала з початку 2008 року, правління польської радіостанції ухвалило 25 червня 2012 року, про що було опубліковано в заяві компанії.

«Усіх, кого образив виступ наших ведучих Міхала Фігурського і Куби Воєвудського, щиро просимо пробачити їх», ― зазначено в заяві, підписаній главою радіостанції Богуславом Потонцем.

Інцидент стався 12 червня, коли в ефірі «Poranny WF» прозвучали образливі вислови в адресу українок, що підробляють у Польщі. Слідом за цим, ряд організацій та приватних осіб подали заяви в прокуратуру на Фігурського і Воєвудського, звинувативши їх у ксенофобських висловлюваннях. У свою чергу український МЗС зажадав від польських ведучих програми публічних вибачень.

Як повідомляла Велика Епоха, 22 травня  скандальні журналісти публічно вибачилися перед слухачами за свої принизливі висловлювання, однак це було подано в іронічно погордливій манері, як побачили це ряд коментаторів.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...