• Медведєв: Україні та РФ доведеться визначитися з взаємною інтеграцією

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 27 червня 2012 року

Російський прем'єр Дмитро Медведєв на зустрічі з Віктором Януковичем у Києві заявив, що Україна і Росія рано чи пізно повинні визначитися з питанням про взаємну інтеграцію.Медведєв: Україні та РФ доведеться визначитися з взаємною інтеграцієюГолова уряду РФ зазначив, що Україна є найближчим сусідом і торговельним партнером Росії, і в обох сторін немає ніяких підстав переглядати стратегічні взаємини з інтеграційним об'єднанням і в векторах економічного розвитку країн.

«Я розумію, чому Україна займає дуже акуратну позицію з цих складних питань, тому що це стосується її майбутнього, але рано чи пізно на ці питання все одно доведеться дати відповіді», ― додав Медведєв.

Також російський політик зазначив, що простого економічного майбутнього ні у кого не буде, і що деякі рішення доведеться приймати разом із партнерами.

«Я вважаю, що ми можемо вирішити найрізноманітніші питання, як в економічній сфері, так і в інших областях. Нам доведеться приймати рішення, можливо жорсткі і надзвичайні, щоб підтримувати наші економіки. Але, найголовніше, необхідно проявити відповідний настрій і рухатися в прагматичному напрямку», ― підкреслив він.

Нагадаємо, сьогодні Дмитро Медведєв прибув до Києва з робочим візитом. Як повідомляє «РИА-Новости», РФ очікує від України ратифікації договору про зону вільної торгівлі СНД.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...