• Тимошенко пройде судово-медичну експертизу

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Понеділок, 25 червня 2012 року
Для Юлії Тимошенко Київський районний суд Харкова сьогодні призначив судово-медичну експертизу, після отримання результатів якої буде прийнято рішення про можливу участь екс-прем'єр-міністра України в судових засіданнях, а також про її стан сприймати усну та письмову інформацію.
Юлія Тимошенко.Відповідне рішення було прийняте під час засідання у справі корпорації ЄЕСУ згідно з клопотанням державного обвинувача, повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області. 
«Враховуючи неодноразову неявку підсудної в зал суду, а також з метою дотримання розумних строків розгляду цієї кримінальної справи, виникла необхідність у з'ясуванні стану здоров'я Тимошенко і можливості її участі в судовому засіданні в майбутньому. Тому, державними обвинувачами заявлено відповідне клопотання про призначення судово-медичної експертизи, яке суд задовольнив», ― зазначила прокурор у справі ЄЕСУ Марина Капінос.
Оголошуючи рішення суду, суддя Костянтин Садовський заявив: «Питання про призупинення або продовження провадження у справі Тимошенко буде прийнято після отримання результатів судово-медичної експертизи. У разі неможливості проведення, експертиза буде здійснена на підставі медичних документів підсудної».
За словами Капінос, призначення цієї експертизи дозволить суду і всім учасникам процесу спиратися в процесуальних діях на об'єктивний документ-висновок, передбачений законом.
Наступне засідання суду у справі ЄЕСУ відбудеться 10 липня 2012 року.
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...