• Мистецький фестиваль «Андріївський узвіз»: буде музика

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 27 червня 2012 року

29–30 червня в рамках міжнародного мистецького фестивалю «Андріївський узвіз» на майданчику між будинками 30 та 34 виступатимуть київські та зарубіжні музиканти.

Серед виконавців — Сергій Підкаура («The Вйо»), Анатолій Вексклярський, Ірена Карпа, українсько-сербський проект «Shopping Hour», Illaria та інші — організатори фестивалю обирали артистів не за жанром, в якому ті грають. Кажуть, головними критеріями були якість музичного продукту, професіоналізм виступаючих та чесність перед публікою. «Від фольку до року і від етніки до електроніки », — говорить продюсер Олена Грозовська і пояснює, що кожна з груп має своє обличчя і є цілим «музичним явищем».

 Фестиваль «Андріївський узвіз» пройде цього року вперше. Мистецький захід має на меті представити місто як центр творчості та нової якості життя. Міська культура на фестивалі, окрім музики, буде представлена театральними виставами, фотографією та творами візуального мистецтва.

«Я б хотів, щоб ця вулиця насправді стала центром міста, щоб туди приходили люди, не кияни, і відчували, що таке Київ, щоб вона їм подобалась», — розповів музикант Анатолій Вексклярський журналісту Великої Епохи.

Організатори фестивалю «Андріївський узвіз» сподіваються, що ця мистецька подія приверне увагу не тільки киян, але й дозволить гідно представити українських виконавців зарубіжним гостям, які з’їхались на Євро.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...