• «Доктора Пі» перевели до психіатричної лікарні

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 2 липня 2012 року

Андрія Слюсарчука, або як його ще називають «доктор Пі», тимчасово перевели з Лук'янівського СІЗО до психіатричної лікарні ім. Павлова, де його екстрасенсорні здібності і психічний стан здоров'я перевірять лікарі.

Медична експертиза триватиме до вересня 2012 року. В її завдання входить також дослідження рівня лікарських знань ув'язненого, його гіпнотичні здібності, можливість запам'ятовувати «астрономічні» числа і тексти, повідомляє kp.ua.

Кримінальні справи проти Слюсарчука були порушені за результатами журналістських розслідувань львівської газети «Експрес». Представники ЗМІ звинуватили доктора-гіпнотизера в підробленні документів і шахрайстві, і, крім того, як пізніше з'ясували вони, і в установлених ним рекордах. За сприяння в розслідуванні справи міліція нагородила медаллю головного редактора газети і журналіста, який займався виявленням шахрайства підсудного.

Нагадаємо, раніше Андрій Слюсарчук був зарахований до Книги рекордів України за феноменальне обчислення в розумі математичних операцій з числами «пі». В минулому році це його досягнення було анульовано.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...