• Єлизавета II зобов'язала Кейт Міддлтон кланятися перед прямими нащадками Георга V

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 27 червня 2012 року

Королева Єлизавета II склала новий протокол, який значно понижує статус Кейт Міддлтон ― герцогині Кембриджської, повідомляє «InoPressa» з посиланням на Corriere della Sera.

Тепер в присутності або відсутності чоловіка принца Вільяма, Кейт Міддлтон повинна буде кланятися перед королевою, Філіпом, Чарльзом, Каміллою, кузинами Беатрис та Євгенією, доньками Сари Фергюсон та принцом Ендрю.

«Іншими словами, якщо міщанка Міддлтон з’явиться на публіці або в приватному порядку перед прямими нащадками Георга V, у венах яких тече благородна кров, то вона повинна буде зробити реверанс», ― пише автор статті Марія Луїза Аньєзі в італійській щоденній газеті.

Як зазначає джерело, Єлизавета II склала новий протокол практично таємно. Тепер тільки дружина Едварда ― молодшого сина Єлизавети II, Софія Ріс-Джонс (графиня Уессекська) повинна кланятися перед Кейт.

Хоча принц Вільям і був розчарований поведінкою своїх родичок Беатріс і Євгенії, які заявили, що Кейт не знає, скільки блакитної крові тече в їх венах, але Міддлтон, у родоводі якої є дідусь-шахтар, зробила своїм девізом: «Не скаржся і не пояснюй».

Володіючи прекрасним характером і намагаючись подобатися всім, вона йде вперед, і через рік після вступу в шлюб з Вільямом, повернула монархії медійну привабливість, демонструючи бездоганний стиль і гідно виконуючи свої обов'язки, зазначає автор статті.

Підписатися:

Коментарі