ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Віталій Кличко закликав депутатів опозиції скласти мандати

Велика Епоха
Лідер партії «УДАР» Віталій Кличко закликав депутатів сил опозиції скласти мандати і спрямувати всі свої сили на виборчу кампанію.

Віталий Кличко. Фото: klichko.org
Віталий Кличко. Фото: klichko.org
«Заради того, щоб спільно змінити владу в країні, опозиції треба скласти повноваження і йти до людей. Це буде чесно по відношенню до українських громадян. Наша задача ― змінити владу і повернути незалежність українському парламенту. Нинішній парламент не має права на існування», ― заявив Кличко на сайті своєї партії.

Він говорить, що 3 липня Верховна Рада прийняла закон «Про основи державної мовної політики» минаючи регламент, без урахування численних поправок і обговорення та без розгляду в комітетах: таємно від ЗМІ і народу ― за закритими дверима.

«Спікер парламенту Володимир Литвин ганебно втік у день голосування, щоб сховатися від сорому і бути непричетним до того неподобства, яке відбулося вчора в парламенті, хоча по суті він і його «народна» фракція особисто відповідають за це», ― вважає лідер партії «УДАР».

Віталій Кличко також вказав на порушення, які були зафіксовані під час голосування спірного законопроекту. «Стадія кнопкодавства для наших депутатів була не останньою межею падіння. Вони настільки зневажають законодавчий орган, що готові власноруч знищити його», ― зазначив він.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада України у другому читанні 248 голосами прийняла закон №9073 щодо мовної політики. Ініціювали цей документ Вадим Колесниченко і Сергій Ківалов з фракції «Партія регіонів».