• Президент НАТО вимагає відпустити Тимошенко лікуватися за кордон

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Середа, 4 липня 2012 року

Голова Парламентської асамблеї НАТО Карл Ламерс після візиту до Юлії Тимошенко зажадав, щоб її відпустили лікуватися за кордон.

Він зазначив, що екс-прем'єр погодилася на виїзд за рубіж для лікування, після чого готова повернутися в Україну, щоб нести кримінальну відповідальність. Про це Ламерс сказав учора на брифінгу в Харкові.

«Я вимагаю і в той же час прошу, щоб Юлії Тимошенко дали дозвіл виїхати за кордон для проходження лікування ― до Німеччини, оскільки для її одужання необхідні певні умови, і довіра до лікарів і процедур. Вона погодилася і сказала також, що згодна після повного одужання повернутися в Україну», ― сказав голова НАТО.

Карл Ламерс пообіцяв, що під час зустрічі з Президентом України та членами уряду звернеться до них з таким проханням. Якщо ж керівництво країни не відреагує на його заклики, то він буде продовжувати озвучувати ці вимоги на Парламентській асамблеї НАТО.

Глава Організації Північноатлантичного договору також зазначив, що підтримує не тільки Юлію Тимошенко, а й усіх колишніх членів її уряду, які зараз перебувають в ув'язненні.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...