• Митники України та Китаю обговорили інформаційне співробітництво

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Вівторок, 3 липня 2012 року

Представники митних адміністрацій України та Китаю провели зустріч в Україні, на якій обговорили умови обміну інформацією в ході ведення зовнішньоекономічної діяльності в рамках нового митного законодавства.

Голова Держмитслужби Ігор Калетник під час переговорів зазначив, що товарообіг з початку року між двома країнами зріс майже на 20% і становить $3,5 млрд. З Китаю до України надходять близько половини всіх контейнерів з вантажами, повідомляє прес-служба Державної митної служби.

Калетник підкреслив, що ця зустріч для дуже важлива, оскільки Україна вже місяць працює за новим Митним кодексом, який, за словами головного митника, дав «потужний імпульс розвитку бізнесу» та «значно спростив умови ведення зовнішньоекономічної діяльності».

«Інформаційна співпраця з китайськими колегами дозволить швидко та якісно оформляти вантажі, які надходять до нас із Китаю. У нас вже є дуже хороший досвід обміну інформацією з російськими, молдавськими, білоруськими та польськими колегами щодо вантажу, який прямує в наші країни. Цю інформацію ми отримуємо ще до того, як транспортний засіб з вантажем перетне наш кордон. Це і дозволяє значно спростити, а також прискорити митне оформлення. Ми сподіваємося на таке ж ефективне співробітництво і з китайськими колегами», ― сказав Калєтнік.

«Упевнений, що в найближчому часі бізнес між нашими країнами відчує позитивні зміни завдяки обміну інформацією», ― зазначив віце-міністр Генеральної митної адміністрації Китаю Сун Ібіао.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...