• На всіх виборчих дільницях будуть встановлені відеокамери

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    П'ятниця, 6 липня 2012 року

Парламентарії України більшістю голосів вчора проголосували за прийняття закону «Про особливості забезпечення відкритості, прозорості та демократичності виборів народних депутатів 28 жовтня 2012 року».

Тепер на звичайних виборчих дільницях міст країни будуть встановлені відеокамери спостереження, на що з держбюджету виділять 993,6 млн грн. Хід голосування буде передаватися через цифрові моделі на відповідний вебсайт і транслюватиметься онлайн.

Система запису відеоспостереження буде задіяна і після завершення голосування, аж до підписання протоколу дільничної виборчої комісії. Після оголошення результатів виборів відеокамери здадуть в органи місцевого самоврядування. Зняті матеріали будуть зберігатися протягом року і за запитом надаватися ЦВКу.

Відповідні зміни про виділення необхідної суми на установку відеокамер були внесені до держбюджету на 2012 рік (за №10682).

Покрити додаткові витрати намічено за рахунок надходжень — 643,6 млн грн від ввізного мита і 350 млн грн від податку на додану вартість із ввезених в Україну товарів, повідомляє прес-центр ВР.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...