• WikiLeaks викладе 2,5 млн секретних документів сирійської влади

  • Ганна Жаворонкова | Велика Епоха
    Четвер, 5 липня 2012 року

Сайт WikiLeaks сьогодні оголосив о швидкій публікації чергової порції секретних документів, що належать владі Сирії, у зв'язку з чим засновник WikiLeaks Джуліан Ассанж знову потрапив на перші сторінки світових ЗМІ.«Гарячими сенсаціями» стали 2,5 мільйона електронних документів і листів, про що Ассанж написав на своєму ресурсі. Серед них 678 тис. файлів МЗС Сирії, міністерств фінансів, транспорту, інформації та культури. Документи датовані періодом: серпень 2006 ― березень 2012 року.

Як заявила представниця Wikileaks Сара Харрісон на прес-конференції в Швеції, листи також розкривають зв'язок сирійської влади із зарубіжними компаніями.

«Цей матеріал буде дуже неприємний уряду Сирії, в той же час він поставить у скрутне становище й опозицію», ― цитує Life News Online   повідомлення Ассанжа.

Відзначимо, скоро доля інтернет-журналіста, який попросив політичного притулку в Еквадорі, зазнає нового повороту.

«Я думаю, що Ассанж і дня не проведе у шведській в'язниці, навіть якщо його і визнають винним. Цілком можливо, до суду справа не дійде. Після того, як прокурор допитає Ассанжа, справа може бути закрита. Навіть якщо він і буде визнаний винним, швидше за все, журналіста відразу відпустять, бо він відсидів в англійській в'язниці вже 19 місяців», ― заявив шведський журналіст і правозахисник Оскар Шварц журналістам Росбалту.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...