• Мінрегіон рекомендував ціни на будівництво житла будівельним компаніям

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 8 серпня 2012 року

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України затвердило середню вартість будівництва нового житла в країні.

За даними відомства, середня ціна одного квадратного метра по Україні не повинна перевищувати 5142 гривні. При цьому максимальна вартість житла встановлена як 5986 тис. грн (у Києві), а мінімальна ― 4411 тис. грн (у Кіровоградській області). Весь список по областях див. за посиланням.

Такі цінові показники лише рекомендовані будівельним компаніям і не є обов'язковими. В основному, вони стосуються житла економ-класу, повідомляє прес-центр Мінрегіону.

Раніше міністр регіонального розвитку і будівництва Анатолій Близнюк говорив в інтерв'ю «Главкому»  «Забудовник будує по своєму бажанню і як може. Хочеш ― бери, а не хочеш ― не бери».

Міністерство також опублікувало інформацію про поточні ціни на основні будівельні матеріали. Ці факти надані обласними управліннями капітального будівництва України і можуть служити замовникам і підрядникам орієнтиром під час складання кошторису та визначенні ціни будівництва, повідомляє прес-центр відомства.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...