• Кабмін підвищить вимоги до автошкіл

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Понеділок, 6 серпня 2012 року

У рамках заходів, спрямованих на підвищення безпеки дорожнього руху в Україні, Кабінет Міністрів підвищить вимоги до автошкіл.Про це заявив український прем'єр Микола Азаров журналістам після сьогоднішнього відвідування автошколи.

Зокрема, Кабмін збільшить кількість годин водійських курсів, а також закриє ліцензії тих автошкіл, які, проводять навчання формально і в прискореному режимі.

На думку головного міністра ― це дозволить поліпшити якість підготовки майбутніх автолюбителів і зменшити кількість порушень правил дорожнього руху.

8 серпня Кабмін також має намір вжити ряд заходів щодо підвищення якості роботи ДАІ.

«У середу на засіданні Кабінету Міністрів ми заслухаємо міністра внутрішніх справ, начальника Державтоінспекції та представників громадських організацій. Ми хочемо здійснити цілий ряд заходів, щоб вирішити ситуацію крок за кроком, яка у нас склалася на дорогах, дозволити підвищити безпеку на дорогах. З одного боку нам необхідно підвищувати якість роботи ДАІ, з іншого ― зробити так, щоб водії не порушували написані кров'ю правила безпеки», ― цитує слова Азарова Департамент інформації та комунікацій із громадськістю Секретаріату КМУ.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...