ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сирійські повстанці ввозять ракетні установки через Туреччину

Велика Епоха
Минулої ночі війська президента Сирії Башара аль-Асада піддали бомбардуванню райони міста Алеппо, що знаходяться під контролем повстанців. У свою чергу бойовики повстанської вільної армії наступають на урядові війська ракетами класу «земля-повітря».

Фото: STR/AFP/Getty Images
Фото: STR/AFP/Getty Images
Близько двох десятків таких установок були доставлені бунтівниками через кордон Туреччини, повідомляє американський телеканал NBC.

Хоча в останні дні війська Асада зосередили всі зусилля на Алеппо, але бої йдуть і в інших містах Сирії.

За даними опозиції, вони захопили місто Аль-Баб (поруч з Алеппо). У самому ж Алеппо, де зосереджено близько 3000 їх бійців, зараз ними взято під контроль поліцейське відділення в районі Салахеддін. Саме сюди прибуває розрізнена воєнізована підмога для повстанців.

Збройні зіткнення проходять і в християнських районах Дамаска Баб Тума і Баб Шаркі. Точні відомості про загиблих з обох сторін поки що невідомі.

Протистояння влади й опозиції продовжується в Сирії вже більше року. Повстанці вимагають відставки президента країни Башара аль-Асада, звинувачуючи його в організації масових вбивств мирного населення.

Офіційний же Дамаск заявляє, що у країні під демократичними гаслами діє банда озброєних заколотників і майбутнє народу залежить від результату бою з ними. За даними ООН, в ісламській республіці за час конфлікту загинуло вже близько 17 000 чоловік.