• Афганістан відправляє війська на кордон з Таджикистаном

  • Марія Литвинова | Велика Епоха
    Середа, 25 липня 2012 року

Президент Афганістану Хамід Карзай сьогодні видав розпорядження направити в прикордонну зону з Хорогом додаткові прикордонників і військових в цілях підтримати безпеку на афгансько-таджицькому кордоні.

Перед своїм рішенням він переговорив по телефону з президентом Таджикистану Емомалі Рахмоном, повідомляє Бі-бі-сі. Після бесіди сторони домовилися спільними діями запобігати різного роду терористичним і протизаконним діям бандитських угруповань.

Сьогодні раніше глава Таджикистану наказав припинити вогонь у м. Хорозі Гірничо-Бадахшанської автономної області, де проводиться спецоперація проти «злочинних угруповань». Це рішення було ухвалене у зв'язку з тим, що є поранені й на вулицях розкладаються тіла вбитих, передає агентство «Азія-Плюс».

Влада країни також створила комісію з 20-ти осіб, яка з'ясує, чи є поранені й загиблі серед мирного населення.

Нагадаємо, спецоперація з ліквідації угрупування Толіба Айембекова, яка, як передбачається, вбила генерала спецслужб ДКНБ Абдулло Назарова, була розпочата урядовими бойовиками вчора рано вранці. За даними влади в ході операції було знищено 30 і захоплено 40 членів угруповання Айембекова. У той же час, з боку урядових військ загинуло 12 і поранено 23 солдатів. Влада Таджикистану заявила, що загиблих і поранених серед мирного населення немає. У той же час, Бі-бі-сі з посиланням на учасників подій повідомляє про 200 загиблих, серед яких більше 100 осіб ― мирне населення.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...