• Тисячі прихильників і противників Тимошенко зібралися біля Харківського суду

  • Раїса Стецура | Велика Епоха
    Понеділок, 23 липня 2012 року

Біля будівлі Апеляційного суду в Харкові сьогодні з самого ранку почалися мітинги прихильників і противників Юлії Тимошенко.

Прибічники екс-прем'єр-міністра, яких налічується близько 1000 чоловік, тримають прапори партії та банери з написами: «Юля, ми з тобою», «Юлі волю», повідомляє місцеве видання «STATUS QUO».  Щоб підтримати лідера опозиції, її прихильники приїхали сюди з Луганської, Сумської, Дніпропетровської та інших областей.

Противники ж Тимошенко (в такій же кількості) тримають написи: «Злодійка повинна сидіти у в'язниці», «Харків ― харків'янам, а не Юльчиним фанам», «Юлі зону», «Юля підняла ціну на газ і нажила мільйони на нас» і пр. Багато апелянтів одягнені в чорні футболки з написами «Вона ― злодій» та використовують акустичну апаратуру.

Сьогодні Київський районний суд Харкова о 10:00 почав чергове засідання по справі офшорної компанії Тимошенко ЄЕСУ. Підсудну до зали суду не доставили. Суддя Костянтин Садовський після відкриття слухання зачитав висновки судово-медичної експертизи: «Стан здоров'я Юлії Тимошенко є стабільно задовільним, і не перешкоджає їй сприймати й осмислювати інформацію, та виступати в судовому засіданні». Садовський врахував думку експертів, оголосив перерву до 31 липня і закрив засідання.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...